Sertifiserte bruktbiler fra BMW Premium Selection gir deg ren kjøreglede med langtidsgaranti. Spesialistene våre utfører en omfattende kontroll av bilens visuelle og tekniske tilstand før en bruktbil ...
Nye og brukte BMW iX til salgs – side 10
BMW iX xDrive40
Fully Charged
- Fuel Type:
- Elektrisitet
- Kilometerstand:
- 73 900 km
- Model Year:
- 2022
- Gearbox Type:
- Automat
BMW iX xDrive40
Fully Charged
- Fuel Type:
- Elektrisitet
- Kilometerstand:
- 68 140 km
- Model Year:
- 2023
- Gearbox Type:
- Automat
BMW iX xDrive40
Fully Charged
- Fuel Type:
- Elektrisitet
- Kilometerstand:
- 60 000 km
- Model Year:
- 2022
- Gearbox Type:
- Automat
BMW iX xDrive40
Fully Charged
- Fuel Type:
- Elektrisitet
- Kilometerstand:
- 39 924 km
- Model Year:
- 2022
- Gearbox Type:
- Automat
BMW iX xDrive50
Fully Charged (K)
- Fuel Type:
- Elektrisitet
- Kilometerstand:
- 77 200 km
- Model Year:
- 2023
- Gearbox Type:
- Automat
BMW iX xDrive40
Fully Charged (K)
- Fuel Type:
- Elektrisitet
- Kilometerstand:
- 64 000 km
- Model Year:
- 2023
- Gearbox Type:
- Automat
BMW iX xDrive60
Fully Charged M Sport (K)
- Fuel Type:
- Elektrisitet
- Kilometerstand:
- 6 000 km
- Model Year:
- 2025
- Gearbox Type:
- Automat
BMW iX xDrive60
60 Fully Charged //M sport
- Fuel Type:
- Elektrisitet
- Kilometerstand:
- 19 500 km
- Model Year:
- 2026
- Gearbox Type:
- Automat
BMW iX xDrive40
Fully Charged
- Fuel Type:
- Elektrisitet
- Kilometerstand:
- 60 020 km
- Model Year:
- 2022
- Gearbox Type:
- Automat
BMW iX xDrive40
Fully Charged
- Fuel Type:
- Elektrisitet
- Kilometerstand:
- 39 100 km
- Model Year:
- 2022
- Gearbox Type:
- Automat
BMW iX xDrive40
Fully Charged
- Fuel Type:
- Elektrisitet
- Kilometerstand:
- 74 990 km
- Model Year:
- 2022
- Gearbox Type:
- Automat
BMW iX xDrive50
- Fuel Type:
- Elektrisitet
- Kilometerstand:
- 62 201 km
- Model Year:
- 2023
- Gearbox Type:
- Automat
BMW iX xDrive50
Fully Charged (K)
- Fuel Type:
- Elektrisitet
- Kilometerstand:
- 69 000 km
- Model Year:
- 2023
- Gearbox Type:
- Automat
BMW iX xDrive50
Fully Charged/4-hjulsstyring/Luft/H.feste
- Fuel Type:
- Elektrisitet
- Kilometerstand:
- 80 162 km
- Model Year:
- 2022
- Gearbox Type:
- Automat
BMW iX M60
- Toppmodell - Luftfjæring - B&W - Skinninteriør
- Fuel Type:
- Elektrisitet
- Kilometerstand:
- 55 000 km
- Model Year:
- 2023
- Gearbox Type:
- Automat
BMW iX xDrive50
Fully Charged
- Fuel Type:
- Elektrisitet
- Kilometerstand:
- 68 900 km
- Model Year:
- 2022
- Gearbox Type:
- Automat
BMW iX xDrive50
- Fuel Type:
- Elektrisitet
- Kilometerstand:
- 89 190 km
- Model Year:
- 2023
- Gearbox Type:
- Automat
BMW iX xDrive40
xDrive40, Fully Charged, H/K, H-feste, Laser, BSI+
- Fuel Type:
- Elektrisitet
- Kilometerstand:
- 107 000 km
- Model Year:
- 2022
- Gearbox Type:
- Automat
BMW iX xDrive50
Fully Charged, H/K, Laser, Luftfjæring, SoftC
- Fuel Type:
- Elektrisitet
- Kilometerstand:
- 87 500 km
- Model Year:
- 2022
- Gearbox Type:
- Automat
BMW iX xDrive50
- Fuel Type:
- Elektrisitet
- Kilometerstand:
- 54 500 km
- Model Year:
- 2023
- Gearbox Type:
- Automat
BMW iX xDrive50
Fully Charged,4-hjulsstyring,Luft,Skinn,H&K
- Fuel Type:
- Elektrisitet
- Kilometerstand:
- 62 000 km
- Model Year:
- 2022
- Gearbox Type:
- Automat
BMW iX xDrive40
Fully Charged
- Fuel Type:
- Elektrisitet
- Kilometerstand:
- 80 860 km
- Model Year:
- 2022
- Gearbox Type:
- Automat
BMW iX xDrive40
Charged Plus
- Fuel Type:
- Elektrisitet
- Kilometerstand:
- 43 400 km
- Model Year:
- 2022
- Gearbox Type:
- Automat
BMW iX xDrive40
- Fuel Type:
- Elektrisitet
- Kilometerstand:
- 84 841 km
- Model Year:
- 2022
- Gearbox Type:
- Automat
Finn nye og brukte biler
Finn nye og brukte BMW i Norge
- BMW iX i Oslo
- BMW iX i Bergen
- BMW iX i Trondheim
- BMW iX i Stavanger
- BMW iX i Kristiansand
- BMW iX i Fredrikstad
- BMW iX i Drammen
- BMW iX i Skien
- BMW iX i Tromsø
- BMW iX i Ålesund
- BMW iX i Moss
- BMW iX i Porsgrunn
- BMW iX i Bodø
- BMW iX i Arendal
- BMW iX i Hamar
- BMW iX i Larvik
- BMW iX i Halden
- BMW iX i Lillehammer
- BMW iX i Molde
- BMW iX i Kongsberg
- BMW iX i Harstad
- BMW iX i Gjøvik
- BMW iX i Sarpsborg
- BMW iX i Sandefjord
- BMW iX i Kristiansund
- BMW iX i Tromsdalen
- BMW iX i Narvik
- BMW iX i Steinkjer
- BMW iX i Haugesund
- BMW iX i Alta